BİZİ TAKİP EDİN

© KARNAP MİMARLIK © 2019 HER HAKKI SAKLIDIR

İNŞAAT VE DEKORASYON HİZMETLERİ

DEKORATİF BOYA UYGULAMASI


AMARSIS 
Akrilik emülsiyon esaslı, gümüş veya altın bitişli kullanıma hazır dekoratif kaplama sistemidir. 
İç mekânlar için dekoratif bir malzemedir.  Kendine özgü metalik ve tanecikli yapısı uygulanan ortamlarda modern ve zarif bir görüntü yaratır. Bu tanecikli yapı ve tonlama etkisi, düzgün olmayan duvar yüzeylerini kolayca saklar.  Sert ve uzun süreli aşınmaya karşı dayanıklıdır. Yumuşak kimyasallara dirençlidir. Su bazlı olduğu için insan sağlığına ve çevreye zarar vermez.  Parfüm özelliği sayesinde uygulama yapılan ortamların hoş kokmasını sağlar.

ALESSİ
Yağ bazlı, farklı efekt verme yöntemleri (silme, süngerleme, mermer, alev, bez yuvarlama vb) ile uygulanabilen, yaratıcı bitişler için uygun, yüksek kalitede bir dekoratif üründür.

ARİSTA
Özel akrilik reçinelerin karışımından oluşan, içerdiği sedef pigmentler sayesinde ışığa göre değişkenlik gösteren, parlak bitişli, dekoratif amaçlı iç cephe boyasıdır.
İçerdiği sedef pigmentler, parlaklık ve ışıltı efekti verir. Işıkta ve gölgede farklı görüntüler oluşturur.
Silinebilme özelliğine sahiptir.
Su buharı geçirgenliği sayesinde, buharın dışarı atılmasını ve yüzeyin nefes almasını sağlar.
Farklı desen uygulamalarına olanak verir.
Su bazlı olduğu için insan sağlığına ve çevreye zarar vermez.
Parfümlü özelliği ile uygulama yapılan ortamların hoş kokmasını sağlar.

BETON DECO
Akrilik emülsiyon esaslı, doğal kireç katkılı, mala ile uygulanan, brüt beton görünümüne sahip dekoratif sıvadır. İç cephelerde kullanılan ürünün dış cephe versiyonu da mevcuttur.

CRACKİE
Su bazlı, çatlama efekti veren, iç mekânlarda modern bir görüntü yaratan, şeffaf çatlatma verniğidir.

DECOPİA
Akrilik emülsiyon esaslı, üç boyutlu prizmatik sedef içeren, ışığa göre farklı renk efekti ve ışıldaması veren özel simlerin karışımından oluşan dekoratif koruyucu iç cephe son kat boyasıdır.

DECOSTUCCO
Akrilik emülsiyon esaslı, çeşitli türde kuvars kalker ve pigment içeren,macun kıvamında, mala veya spatula ile dokusu ve formu verilen,parlak iç cephe kaplama malzemesidir.

EFFECT WIND
Akrilik emülsiyon esaslı, özel gren yapısı ve iki boyutlu sedef efektleri ile karakterize edilen iç mekânlar için kullanılan dekoratif su bazlı bir boyadır.

MIRZASTO
Akrilik emülsiyon esaslı, kolay uygulanabilen ve kolay desen verilebilen macun kıvamında özel bir dekoratif iç cephe kaplamasıdır.

OBİANTE
Doğal kireç esaslı, farklı boyutlardaki mermer tozu ve doğal minerallerin karışımından oluşan, iç cephelerde kullanılan dekoratif kaplama malzemesidir.

SAN DECO ART
Akrilik emülsiyon esaslı, metalik pigmentler ihtiva eden altın, gümüş vb. sedef bitişli, grenli dekoratif, iç cephe kaplamasıdır.

TRAVERTİNO
Uygulandığı yüzeyde traverten görünümü elde edilmesini sağlayan, mineral bazlı, doğal, dekoratif iç cephe sıvasıdır.

0216 347 73 61 karnap@karnapmimarlik.com