BİZİ TAKİP EDİN

© KARNAP MİMARLIK © 2019 HER HAKKI SAKLIDIR

İNŞAAT VE DEKORASYON HİZMETLERİ

DEKORATİF DUVAR KAPLAMA UYGULAMALARI


DEKORATİF DUVAR KAPLAMA VE DUVAR PANELİ UYGULAMALARI

3 BOYUTLU DUVAR PANELLERİ

Dayanıklı, pürüzsüz boyanabilir yüzey, nemden etkilenmeyen alev iletmez yapısı ile çok özellikli duvar paneli. Modern tarzı ile ofislere, mağazalara, modern salonlara, sıcak kafelere hitap eden 3D dekoratif duvar paneli.

Akrilik 3d duvar panelleri

1- Paneller düzeltilmiş her yüzeye uygulanabilir. 
2- Paneller duvarın alt köşesinden başlayarak uygulanır. 
3- Paneller duvara mastik ile yapıştırılır.
4- Duvarın bir tarafı kapalı ile kesilen paneller bu kapalı duvara gelecek şekilde uygulamaya başlanır.
5- Tek tek uygulanan paneller yapıştırıldıktan sonra birleşim yerlerine de mastik çekilir ve düz hale getirilir.
6- Uygulaması biten duvar kuruduktan sonra istenilen renge fırça, rulo ya da tabanca yardımı ile boyanabilir.
7- Yağlı, Su bazlı, Silikonlu.. Her çeşit boya ile boyanabilir.
8- Priz yerleri paneller uygulanırken kesilerek boş bırakılır, ardından prizler takılır. Priz çevresinde kalan boşluklar mastik ile kapatılır.
9- Yeni tasarım duvarınızın artık keyfini sürebilirsiniz.

Bambu 3d duvar panelleri
Doğal bambu liflerinden üretilmiş modern tarzı ile ofislere, mağazalara, modern salonlara, sıcak kafelere hitap eden 3D dekoratif duvar paneli.

Kompozit 3d duvar panelleri

Ofis, Restoran, Cafe, Ev, Bar, Sahne, Showroom ve fuar alanlarında sıkça tercih edilen hafif, dayanıklı, uygulaması pratik dekoratif duvar panelleridir. 
Eğrisel çizgilerin hareketlerinden ilham alınarak 3 boyutlu örgü görseli kazandırılan zarif, sade ve şık bir duvar tasarım ürünüdür.  Modüler panellerin bir araya gelerek oluşturduğu bu görsel, ürünlerin arkasından uygulanan LED ışıklandırma ile duvarlarınıza gerçek bir derinlik duygusu vermektedir. Lobi , resepsiyon gibi giriş alanlarında göz alıcı bir karşılama sağlayabileceğiniz Spline duvar kaplama panelleri ile fark yaratın.
Materyal: Güçlendirilmiş, hafif ve sert kopolimer


3 BOYUTLU TAŞ DUVAR PANELLERİ

Mimari uygulamalar için özel olarak üretilmiş, %85-90 oranında Quartz veya doğal taşlarla hazırlanmış yüksek oranda doğal bir kaplama ürünüdür.
3d taş panel rakiplerinden farkı olarak, 3D desenlerinin yanı sıra sağlamlığı ve yüzey parlaklığı ile benzer yapı malzemelerinden üstün ve farklı olduğunu ortaya koymaktadır. Ayrıca özel tasarım üretebilme kabiliyeti, uygulama kolaylığı ve malzeme ömrü ile devrim niteliğinde bir üründür.
Malzemenin hazırlığı esnasında projenize özel palet renk seçeneklerinin yanı sıra boya tutan yüzeyi ile renklendirmeyi birbirinden farklı kombinasyonlar da sağlamak mümkündür.

DOĞAL AHŞAP PANELLERİ

Ahşap kompozit mozaik panel

Kompozit Ahşap Mozaik Yapıların iç mekan duvarlarında, Televizyon ünite duvarlarında,  Apatman girişlerinde ve otel lobby girişlerinde, Asansör kapı çevresinde, ıslak mekanlarda banyo klozet arkası uygulamalarında, Mobilya tasarımlarında  dekoratif görünüm vermek amacıyla ahşap görüntü  ve aynı zamanda  varak yaldız ,gümüş yaldız değişik modellerle birlikte renk ve desenlerde yapılan mozaik dekorasyon amaçlı yapı malzemesidir.
Kompozit Ahşap Mozaik ürünleri ahşap kompozit (WPC) olarak üretilmekte tamamen çevre dostu bir üründür. Malzeme terar geri dönüşüm yapılabilmektedir. Böylelikle atık malzeme oluşmaz bundan dolayı çevre dostu bir üründür.
Kompozit Ahşap Mozaik üzeri sıcak baskı folyo olduğundan dolayı ahşap desen ve renklerden ziyade istediğimiz renk ve desenle kaplıyabilmekteyiz. Malzeme ahşap kompozit esaslı olduğundan dolayı suya ve neme karşı yüksek dirençlidir. Üzerindeki renk ve desenler sıcak baskı boya folyo olduğundan dolayı temizlenmeye yıpranmaya karşı son derece mukavimdir. Bakım gerektirmez temizliği ve tamiratı kolaydır.

Ahşap Panel

Uygulama alanları:Özel konutlar,Otel,Restaurant,Alışveriş Merkezleri,Mobilya imalatcıları
İthal fırın kurusu ağaçlarla,300x300 mm ebatlarında, filelenerek,
Koruyucu cila işlemi uygulanıp,montaja hazır olarak paketlenmektedir.
Ahşap doğal malzemedir, yetiştikleri bölgeye göre,renk ve doku farklılığı gösterebilir.

Dalga desenli mdf paneller

Ticari mekanlarda,  restaurantlarda,  cafe ve barlarda,  ofislerde,  konutlarda, sahne ve fuar dekorlarında, otel dekorasyonlarında ışık efektleri istenen yüzeylerde  ve bunlar gibi birçok duvar dekorasyonlarında, ayrıca mobilya sektöründe (kapak, dolap, kapı, banko vs..) kullanılabilir.
Plakalar beyaz astar boyalıdır. Son kat boyaya veya PVC-membran kaplamaya hazır haldedir.
Plakaların arka yüzeyleri melamin kaplıdır. (ön yüzeylerine boya vs.. işlem yapıldığında, dönme yapmaz.)
Değişik ışıklandırma efektleri uygulanabilir.
Sağlığa zararlı maddeler içermez, salgılamaz.
Isıya dayanıklıdır. Gerekirse plaka malzemelere (sunta,MDF vs..) preslenebilir.
Plakalar, uygulanacak yüzeylerde enine veya boyuna kullanılabilir.
Plakalar yan yana ve üst üste konulduğunda, desen devamlılık arz eder.

Dekoratif tekstürlü mdf paneller

Mobilyalarda, kapı göbeklerinde, kapaklarda, her türlü duvar ve ara bölme dekorasyonlarında,tavanlarda vs….. bir çok alanda kullanılabilir.
Esnektir (su kontraplağı gibi), yuvarlak, kontürlü, kıvrımlı tasarımlarda uygulama kolaylığı ve desen devamlılığı sağlar.Ön ve arka yüzeyi ham MDF dir, her türlü boyaya ve membran kaplamaya hazırdır.Uygulandığı alanlarda ön yüzeyinin tekstürlü (3D) olmasından dolayı, gölge ve ışık efekti yaratır.
Özellikle mobilya imalatlarında, sıradışı farklı modeller yaratılabilir.

Eskitme Ahşap Paneller

DOĞAL: Tamamen masif ağaçtan üretilir.
ÖZGÜN:Her ahşabın kendine özgü bir dokusu vardır, kendini tekrarlamaz. Özeldir , parma izi gibi taklit edilemez
EKONOMİK: Estetik olarak benzeri , suni ya da doğal ürünlerden daha ucuzdur.
ESTETİK: Ahşabın doğal lif yapısının üç boyutlu ve renklendirilmiş görüntüsüne sahiptir.
PRATİK: Boya yada zımpara gerektirmeyen, her ahşap ustasının rahatlıkla uygulayabileceği bir üründür.

Hindistan cevizli karolar

İç ve dış mekan her türlü duvar dekorasyonlarında, mobilya tasarımlarında, kapı / kapak uygulamalarında, elips / yuvarlak gibi kolon, banko uygulamalarında  vs….. bir çok alanda kullanılabilir. %100 doğal, ekolojik, estetik, dayanıklı, hafif, uzun ömürlü….
Hindistan cevizi kabuğu parçaları, özel bir file üzerinde karolar şeklinde  olduğundan, uygulaması çok kolay ve hızlıdır.
Her türlü düzgün yüzeylere yapıştırılarak uygulanır. Yapıştırılacak yüzey kirden ve tozdan arındırılmalıdır.
Malzemeler %100 doğal olduğundan, dekoratif ön yüzeyi son kullanıma hazırdır, ama  istenirse verniklenebilir.
Ağır darbe veya hasar halinde, bölgesel tamiratı kolaydır farkedilmez.


DOĞAL TAŞ KAPLAMA

Esnek Taş Paneller

Gerçek doğaltaş katmanıdır.
Uygun fiziksel özelliklere sahip doğaltaşlar ileri teknolojik yöntemlerle 0.1-2 mm lik katmanlar halinde büyük kayalardan ayrıştırılır. Bu katmanları birarada tutup esneklik veren arka yüzeylerinde kullanılan cam elyaftır.
Hafif, esnek ve çok incedir. Metrekare ağırlığı 1.3-1.6 kg arasındadır.
Pürüzlü yüzeyleri ve değişik doğal renk varyasyonlarıyla her tabakası birbirinden farklı bir duygu verir. 
Hayallerinize gerçek renklerle ulaşın, sınır tanımayın..

Kendinden yapışkanlı esnek paneller
Gerçek doğaltaş katmanıdır.
Uygun fiziksel özelliklere sahip doğaltaşlar ileri teknolojik yöntemlerle 0.1-2 mm lik katmanlar halinde büyük kayalardan ayrıştırılır. Bu katmanları birarada tutup esneklik veren arka yüzeylerinde kullanılan cam elyaftır.
Hafif, esnek ve çok incedir. Metrekare ağırlığı 1.3-1.6 kg arasındadır.
Pürüzlü yüzeyleri ve değişik doğal renk varyasyonlarıyla her tabakası birbirinden farklı bir duygu verir. 
Hayallerinize gerçek renklerle ulaşın, sınır tanımayın..

Patlatma Taş

Patlatma Uygulama : Patlatma için kullandığımız bu taşlar (traverten-mermer-diğer doğal taşlar) filelere yapıştırılmadan önce küçük ebatlara indirilmiş, doğal yüzeyleri görülebilmesi için özel olarak kırılmıştır. İstendiğinde bu taşlar tamburda eskitilerek, yüzeyi dere taşları gibi daha yumuşak ve pürüzsüz bir şekle sokulabilir.
Klasik Traverten : Hafif kırık beyaz ve bej renklerde, her mobilya ve duvar rengine uyum sağlayabilen bir patlatma taş ürün hammaddesidir. En çok beğenilen ve en çok kullanılan renktir. Özünün traverten olduğundan, yüzeyde ekstra delikler mevcuttur. Hem patlatma yapıldığından kendi kırıklığı hemde patlatma taş ’ın traverten olmasından dolayı ekstra delikli bir görünüm sağlamaktadır. Patlatma taş , travertenden yapılması ayrı bir güzelliktedir. Mermer patlatma taş lara göre çok daha doğal bir havası vardır.


DUVAR KAĞIDI

 Sizlere sunmuş olduğumuz ürünlerin kalitesini tasarımını ve çeşitliliğini ön planda tutan anlayışımızla; %100 el yapımı duvar kaplamalarının yanı sıra non-woven, vinly, vermiculate, mica, naturel, bambu duvar kaplamaları ile hizmet vermekteyiz.
 Sürekli gelişme anlayışı içinde, tüm ürünlerimizi müşteri isteklerine, ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına uygun olarak ekonomik ve istenilen teslim süresinde sağlayarak müşterilerimizi tam anlamıyla memnun etme çabası içinde olmaktayiz.

FİBER DUVAR PANELLERİ
Fiberglass ve reçineden üretilen hafif, sağlam, oldukça dayanıklı iç ve dış cephe kullanımına uygun ortalama 4 m2 alan kaplayan Fiber Tuğla Panel, Fiber Taş Panel, Fiber Ahşap Panel ve Fiber Beton Panel dokularına sahip duvar panelleridir. Restoran, Cafe, Ev, Ofis, Showroom, Banyo alanlarında sıklıkla tercih edilir.

Ahşap Desenli Panelleri
Beton görünümlü duvar panelleri
Dizayn serisi panelleri
Saray duvar panelleri
Taş desenli duvar panelleri
Tuğla Desenli Duvar panelleri

İZOFTALİK POLYESTER PANELLER

Beton paneller

  Modern mimarinin en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Hormigon bu akımın etkisi ile doğdu. Hormigon serisinin yatay parçalı ve üç boyutlu yeni ürünü Hormigon 3D ise yine brüt betonla geometrik desenli bir form yakalıyor, özellikle asimetrik dokusuyla vurgulanmak istenen tekil duvarlarda görsel bir etki yaratıyor. Natürel yüzey anlayışını ruhunda taşıyan Hormigon Flat, akıcı ve kesintisiz formu ile bir bütünü tamamlarcasına hareket ediyor. Beton kalıp sisteminden esinlenerek tasarlanan Hormigon Plus modeli paneller ile de çelik kalıpla yapılan brüt beton görünümünün seçkin örneklerinden biri elde ediliyor.


Karoart paneller

  İçiçe geçmiş geometrik yüzeyleriyle ikonik hafızanın en sade formulünü taşıyan duvarlar ve tavanlar mekanınızda sağlam ve istikrarlı bir duruş sergileyecek, şıklıkla beraber asil bir hakimiyet kuracaktır. Duvar & tavan kaplama alanında daha önce yapılmamış olan bir tasarım serisini sizlere sunuyoruz. Artstone’un Karoart panelleriyle tavan ve duvar yüzeyleri ile eşi benzeri görülmemiş bir dekorasyon yaratmanızı sağlayacaktır. Versailles, Epicure, Plafont, Vermont, Margaux ve çok daha fazlası ile Karoart karşınızda.


Taş Paneller

  Sofistike ve modern mekanlar yaratmak isteyenler için tasarlanan Fiji, zevk sahibi gözler için kentli ve incelikli tavan ve duvar dekorasyonlarını ortaya çıkarıyor. İç ve dış mekanları geniş gösterme konusunda oldukça başarılı sergilemeler yapan Lascas; Blanca, Ocre, Terrosa modelleri ile mekanlara kuvarsın kırılganlığını katıyor. Eski çağların kale duvarlarında rastlanan bir örgü sisteminin yansıması olan Sillarejo ise, tıpkı Artstone’un diğer taş örgü duvar panellerinde olduğu gibi duvar dekorasyonu uygulamalarında kullanıcıya yaratıcı seçenekler sunuyor. Döneminin tarzının başarılı bir örneği olan Lajas serisi dekoratif paneller ile duvarlarınızda tarihe yolculuk yapabilir, hafif ve sade bir algı oluşturabilirsiniz. Doğal taşların en doğal halinin harçla buluşması sonucu elde edilen duvarlardan ilham alan Mamposteria, gerçeğe yakın görünümü ile mekanlara özgün bir yüzey fırsatı sağlıyor. İlave olarak, doğal taşın ağırlığının onda birinde olmaları ve pratik montajı nedeniyle, dış cephelerde doğal taş kaplama yapılması düşünülen alanlarda alternatif değil birincil ürün olarak tercih ediliyor. Yanmazlık özellikleri ve dış mekânlarda kullanım için ısı, su ve neme dayanıklı yapılarıyla cephe kaplaması olarak kullanıma son derece uygun.


Tuğla paneller

  Ailenin en yeni üyesi Heritage serisi ile tarihten miras kalan fısıltıları işlediğimiz panelleri size etkileyici bir desen seçeneğiyle sunuyoruz. Tuğla panel uygulamalarının en tercih edilen modellerinden bir diğeri Ladrillo; Blanca, Claro ve Rojo alternatifleri ile kullanıcılara geleneksel bir duvar dekorasyonu yaratma fırsatı veriyor. Delikli tuğlaların entegre olduğu tuğla düzenlemesinden ilham alan Ladrillo Perforado, sanatsal mekanlar yaratmak ve mekansal algıları yeniden şekillendirmek için birebir. Ladrillo Brecon ise yan yana dizilmiş tuğla bloklardan oluşuyor. İngiliz tarzını yansıtan bu duvar paneli, hem asil görünüm hem de dingin bir duvar hayal edenler için idealdir.

Yenilikçi Tasarım Panelleri

AMAZON

  Amazon ormanları ağaç kabuğu görünümü ile duvarlardaki yerini alıyor. Adeta çok yönlü bir sanat nesnesi gibi bulunduğu mekanı etkisi altına alan ve gören herkesi etkileyen Amazon duvar paneli tasarımın doğayla kurduğu iletişimin bir yansıması. Evde, ofiste ya da bir mağazanın duvarında, nerede olursa olsun dekorasyonun belirleyici unsuru olan bu panel çok farklı dekorasyon tarzlarına kolayca adapte oluyor.
  Duvarlarında doğal ve yaratıcı bir hava yakalamak, deneysel oyunlar oynamak isteyenler için tasarlanan Amazon, tropikal etkiyi hayal edenler için birebir. 

HORMIGON PLUS OXIDO

 Oksitlenmiş brüt beton görünümü ile klasik çizgilerin dışında tasarımlara ilham veren Hormigon Plus Oxido, loft bir mekan hayal edenlerin tercihi. Doğal pas efektinin tonlarını barındıran kontrast yapısı ile tasarımcılar için her tür meydan okumaya açık. Kalıp çeliğini betona sabitleyen bağlantı vida izleri ve barındırdığı efektler sayesinde mekanlara asi bir hava verirken, çok kimlikli yapısı sayesinde istenilen her türlü ambiyansı kolayca oluşturabiliyor. 

HORMIGON VINTAGE

  Günümüz modern mimarisinin en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Hormigon, düzgün olmayan yüzeyli kerestenin kalıplık olarak kullanılması ile elde edilmiş bir beton yüzey oluşumu. Hormigon Vintage da mekanlara yaşanmışlığın izlerini, tuğla ve betonun samimi duruşunu yansıtıyor. 

MAGMA

  İlhamını dünyanın çeşitli bölgelerinde patlayan yanardağlardan püsküren lav akıntılarının soğuyarak dönüştüğü kaya dokularından alan bu duvar görüntüsü, eklenen çeşitli özellikler ile mekansal algıların değişmesine, kaliteli ve sürdürülebilir mekanlar yaratılmasına öncülük ediyor. Farklı unsurları uyumlu ve bütünsel bir tasarım felsefesi üzerinde birleştiren ve birbirine bağlayan Magma ile kozmopolit bir yapı ortaya çıkarmak mümkün. 

MAYON

  Adını Filipinler’deki bir yanardağdan alan Mayon, bölgede yetişen ağaçların keskin ve düz hatlı olarak kesilmesi ve bu formun ihtişamlı görüntüsünün duvarlara yansıması sonucu doğdu. Dramatize edilmiş bir tasarım algısı yaratan duvar panelinin, Cobriza, Intenso ve Carmin renk alternatifleri bulunuyor. 

PICADA VINTAGE

  Picada Vintage, tarihin ihtişamlı ve ritmik duvarlarını günümüze kolayca uyarlamak için tasarlandı. Farklı boyutlardaki düzgün hatlı tuğla blokların bir arada kullanılması ile oluşturulan Picada Vintage, kullanıldığı alanlarda düşsel bir dünya yaratıyor, romantik ruhlar için farklı esinler oluşturuyor. 

PIZARRA

  Estetik ve formsal beklentileri tam olarak karşılayan Pizarra, dinamik duvarlar düşleyenler için ideal. İronik bir kombinasyon yaratmak isteyenler için farklı alternatifler sunan model, tasarım ve sanatı harmanlıyor. Kayağan taşının prestijli, uzun ömürlü, kolay uygulanabilir, solmayan renklere ve ince kesitte işlenebilmeye müsait dokusunu mekana taşıyor. 

ROCA

  İlk çağlarda kayaların oyulması ile yapılan ve tarihin ilk duvar işçiliği örneklerini oluşturan duvarların günümüze yansımış hali; Roca. Kanyonlardaki kesik kaya fonlarını taşıyan, minimalist akımın duvarlardaki yansıması olan ürün, her tarz ve renk dekorasyon ile kullanılabiliyor. Sınırları kaldıran, göz yanılsamalarını kullanan bir dekorasyonu temel alan Roca, büyüleyici kıvrımları ile hayal edilen ambiyansı yaratıyor. Beyazın tüm asaleti ve dinginliği ile hayat verdiği Roca’nın Blanca modeli ise, geniş ve sakin bir dekorasyon hayal edenler için birebir.

RUINA

  Mekanlarını farklı bir felsefe ile yeniden yaratmak isteyenler için biçilmiş kaftan olan Ruina, kentsel ortamlarda estetiğin peşine düşerek eski ile yeniyi bir araya getirmekten çekinmeyenler için özel olarak yaratıldı. Beton ve demir birlikteliğinden doğan ürün, yaşam alanlarında yaratıcılıklarını kullanmak ve farklı bir hava yakalamak isteyenlere hitap ediyor. İronik bir ruhu olan ürün, arka planında yer alan demir çubuklarla endüstriyel bir hava kattığı mekanlara heavybeat ruhunu yansıtıyor.

SPECTRA

  Dokusu nedeniyle kullanıldığı alanlarda çoğu zaman ikonografik sonuçlar ortaya çıkmasını sağlayan Spectra, esin kaynağını doğanın kendisinden alıyor. Girintili, çıkıntılı görünümü ile duyuları harekete geçiren detaylar oluşturan bu yapı, çağdaş bir geometri ile yeniden hayata geçiyor. Duvarlarda devam eden doğa bir tayf gibi kırılarak kullanıcıyla bütünleşiyor. 

TAYGA

  Ağaç kabuğu görünümündeki duvar paneli yelpazesini geliştirmeye karar veren Artstone’un en yeni ürünü; Tayga. Çam kabuklarından elde edilen bir görseli yansıtan Tayga ile orman evinizin içindeymiş hissi yaşayabilirsiniz. Kabuk içinde barındırdığı değişik renklerle de uygulandığı mekana hem hareket hem de değişik tarz ve renkte dekorasyonla kombinlenme imkanı veriyor. 

TIMBER

  Eskitilmiş ağaç görünümünün en estetik hali olan Timber, her tür mekan için ideal bir ürün olmasının yanında elegan bir tarzı temsil ediyor. Zamanın ruhunu yakalamak ve eski ile yeniyi bir arada kullanmak isteyenler için iyi bir alternatif oluşturan bu ürün girintili çıkıntılı yapısı ile mekana hareket ve estetik katıyor. 

TOCHO

  Silindirik şekilde kesilmiş ağaç kütüklerinin üst üste dizilmesinden ortaya çıkan Tocho, doğayı en yalın haliyle mekanlara taşıyor. Mekan kullanıcısına büyüklük, genişlik ve doğayla başbaşalık hissi veriyor. Brütalist yaklaşımın en gerçekçi halini sunan ürün, uygun bir dekorasyonla uygulandığı mekanı otantik bir mekana ya da bir dağ evine çevirebilir. 

TORNILLO OXIDO

  Tornillo Oxido oksitlenmiş brüt beton görünümünü yine geometrik dörtgen formlarla mekan içine taşırken, doğal pas efektinin tonlarından vazgeçmiyor. Dışbükey bağlantı vida izleriyle diğer Oxido serisinden ayrılan paneller, aslında duvar strüktürünü de iç mekana yansıtarak mekanlara endüstriyel imzalar atıyor. 

WOOD BARBADOS

  Çift katmanlı bir tasarım. Bir yanıyla tasarıma güçlü bir ifade katmaya çalışırken bir yanıyla yalın bir duruşa sahip.

  Sanat ve tasarım arasındaki ince çizgide bir ürün. Farklı seviyelerde yerleştirilmiş ahşap blok görünümündeki Wood Barbados, Cobriza, Earth, Basalto, Carmin ve Blanca serilerinden oluşuyor. Özellikle geniş mekanlarda, modern bir dekorasyonla güçlü etkiler yaratan Wood Barbados’un minimalist ve geometrik görünümü soyut mimarinin hafif ve ruhani etkisini mekanlara taşıyor.

ZANZIBAR

  Kendi ruhunu yer aldığı mekana yansıtan, hassas detayları koruyarak yeni bir kimlik oluşturan Zanzibar, ihtişamlı bir görünüme sahip. Mekanın cazibe merkezi olan bu ürünün Intenso , Earth , Carmin , Anthracite ve Blanca serileri bulunuyor. “Cool” bir havası olan, aynı zamanda ışık ve gölge oyunlarıyla fütüristik bir mekan algısı yaratan Zanzibar, durağanlaşan geleneksel tasarım formlarından kopuşun simgesi.


KLİNKER TUĞLA KAPLAMA
Nelissen ısı yalıtım plakasının üzerine uygulanan Nelissen klinker kaplama tuğlaları çok alternatifli renk ve doku yüzeyleri ile bina cephelerine estetik görünüm sağlar. Farklı renk ve doku seçenekleri ile Nelissen klinker kaplama tuğlaları binaların yüzeyinde her tarza uygun estetik cepheler oluştur. Tüm mimari beklentilere en üst düzeyde cevap verecek tamamen doğal, herhangi bir pigmentle renklendirilmemiş, 1400 derecede fırınlanmış, dayanıklı, uzun ömürlü tuğlalardır.

KÜLTÜR TAŞI KAPLAMA

Taş Duvar
Çimento, pomza taşı ve kumdan üretilen gerçek doğal taş ile aynı yapıdadır. Doğal şartlarda bulunamayacak taş ve tuğlaları istenilen adette temine imkanı verir. İç ve dış mekanlarınızı klasik tarza dönüştürmek artık çok kolay.  

Tuğla Duvar 
Çimento, pomza taşı ve kumdan üretilen gerçek doğal tuğla ile aynı yapıdadır. Doğal şartlarda bulunamayacak tuğlaları istenilen adette temine imkan verir. İç ve dış mekanlarınızı klasik tarza dönüştürmek artık çok kolay.

STRAFOR DUVAR PANELLERİ
32 DNS strafor tuğla, strafor taş ve strafor ahşap dokulu panellerden üretilir. Yüzeyi doğal taşlama ile sertleştirilmiş 2 cm kalınlığında hafif, sağlam, uygulaması çok pratik kolay, dekoratif ve yalıtım sağlayan duvar panelidir. Uygun fiyatı ve doğal görünümü ile ev, ofis, mağaza, cafe, fuar standı, showroomlarda sıklıkla tercih edilir.

AHŞAP DESENLİ DUVAR PANELLERİ
RESİMLİ DUVAR PANELLERİ
STİKWALL DUVAR PANELLERİ
TAŞ DESENLİ DUVAR PANELLERİ
TUĞLA DESENLİ DUVAR PANELLERİ


0216 347 73 61 karnap@karnapmimarlik.com