BİZİ TAKİP EDİN

© KARNAP MİMARLIK © 2019 HER HAKKI SAKLIDIR

MİMARLIK VE İÇ MİMARLIK HİZMETLERİ

 
 
 

KONSEPT TASARIM ve GÖRSELLEŞTİRME

 
 

KONSEPT TASARIM ve GÖRSELLEŞTİRME


KARNAP iç mimarlık, bir mimari mekânın içinde kullanıcılara işlevsel yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üretir. Süreci deneyimli profesyonellerden oluşan, dinamik ve yaratıcı ekibiyle sürdüren KARNAP iç mimarlık projelerinde Ergonomi, konfor, kalite, süre ve maliyet gibi esasları da göz önünde bulundurarak kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmeyi prensip edinmiştir. KARNAP iç mimarlık gelişen ürün ve malzeme bilgisi konusunda güncel bir kütüphaneye sahip olmasının avantajını proje aşamasında gerçekle örtüşecek şekilde müşteriye sunar.


Sürekli değişen tasarım trendleriyle uyumlu iç mimari tasarımlar yaparken Modern çağın estetik anlayışını ve tasarım ilkelerini yasam alanlarına entegre ederek yapılan Tasarımın da her zaman yenilikçi özgün bir ifade ile buluşması konusunda titiz davranır. KARNAP iç mimarlık Mimari tasarım anlayışına detay ve kalite katan, yaşam alanıyla kullanıcıları bütünleştiren projeler tasarlamaktadır.

İç tasarımda konsept olguların önemi bir hayli büyüktür. Konsept demek belirli bir tür veya belirli bir tarza uygun şekilde tasarlamak demektir. Bu tasarımda herhangi bir tema seçilerek kullanılabileceği gibi, birkaç temanın belirli özellikleri de bu tasarım tipinde tercih edilebilirler. Konsept tasarım günümüzde özellikle kafelerde, restoranlarda ve bazı evlerde tercih edilebilmektedir. Bu tasarım sayesinde gerek evlerde gerekse de dış mekanlarda çok ilgi çekici bir tasarımın ve konseptin oluşturulması mümkün hale gelir. İç tasarımın en önemli olgularından birisi olan tasarım türünü özellikle günümüzde pek çok kafe, pub ve restoranda görebilirsiniz.

 
0216 347 73 61 karnap@karnapmimarlik.com