BİZİ TAKİP EDİN

© KARNAP MİMARLIK © 2019 HER HAKKI SAKLIDIR

İNŞAAT VE DEKORASYON HİZMETLERİ

MUTFAK DEKORASYON UYGULAMALARI


DEKTON TEZGAH
Dekton Porselen Tezgahlar İthal Olup Yurt Dışında Üretilmektedir Kilden Yani Topraktan Üretilmektedir Sıvı Emmez Bakteri Üretmez Çizilmez Leke Almaz Yanmaz Özelliklere Sahiptir

ÇİMSTONE TEZGAH
Çimstone Tezgah İtalyan Breton teknolojisi ile Türkiyede üretilmekte olup Kuvars Tezgah Sınıfında Çizilmeye Lekelenmeye Karşı Dirençli Ve Sıvı Emmez Bakteri Üretmez dir.

BELENCO TEZGAH
Belenco ürünleri Kuvars Olup Çizilmeye Lekelenmeye Karşı Dirençli Ve Sıvı Emmez Bakteri Üretmez Mutfak tezgahları ve Bankolarda kullanımı oldukça fazladır.

NEOLİTH TEZGAH
Neolith Porselen Tezgahlar İthal Olup Yurt Dışında Üretilmektedir Kilden Yani Topraktan Üretilmektedir Sıvı Emmez Bakteri Üretmez Çizilmez Leke Almaz Yanmaz Özelliklere Sahiptir.

SiLESTONE TEZGAH
Kuvars yüzeylere sahip olan Silestone Tezgah ürünleri ülkemizde olduğu gibi Dünyada da bu alanda en çok tercih edilen ve pazar payına sahip mutfak ve banyo tezgahı serisidir.

CAMBRİA TEZGAH
Kuvars yüzeye sahip ve Yurtdışında üretimi yapılmaktadır. Ülkemizde sayısız projede tercih edilen ürün çizilmeye, lekelenmeye karşı dirençli sıvı emmez bakteri üretmezdir.

CORİAN TEZGAH
Akrilik Tezgahlar İthal Olup Yurt Dışında Üretilmektedir Akrilik den Ve Bileşenler den Üretilmektedir Sıvı Emmez Bakteri Üretmez Ek İzi Birleşim Noktası Kesinlikle Görülmezdir.

CALİSCO TEZGAH
Türkiyede üretilen ve Kuvars tezgah gurubunda olan bu üründe hem iç mekanlar hemde dış mekanlar için oldukça uygun kullanım vücuttur. Göze hoş gelen bir çok özelliği bulunan ürün modelidir.

COANTE TEZGAH
Üretimi ülkemizde Muğla ilimizde olan Coante tezgah üstün Breton teknolojisi ile üretilmekte ve hem iç mekana uygun hemde dış mekana uygun tezgah serilerine sahip bir üründür.

GRANİT TEZGAH
Yaşam alanlarımızda uzun yıllardır kullandığımız ve popülerliği hala devam eden Granit Tezgahlar, Sert kristal yapılı minerallerden oluşmakta ve göze etki eden şıklık ve zerafet sunmaktadır.

MERMER TEZGAH
Türkiye genelinde Klasikleşmiş bir tercih olan Mermer ürünleri en çok mutfaklarımızın, masalarımız vazgeçilmezi durumundadır. Dokusu ve sağlamlığı öne çıkan özellikleridir.

LAMİNAM TEZGAH
Porselen ve cam bileşimiyle üretilen dev boyutlarla hem mutfak tezgahı, banyo tezgahı hem bankolar ve  iç cephe, dış cephe kaplama olanağını tanıyan yepyeni bir malzeme teknolojisinin ürünüdür.

LAPİTEC TEZGAH
Lapitec® yenilikçi “tam vücut” sinterlenmiş taş levhadır. Geniş formatlı plakalarda, estetik tasarım cazibesini ve porselenin üstün mekanik ve fiziksel özelliklerini, doğal taşların zarafeti, işlenebilirliği, renkleri ve tipik özellikleriyle birleştirir.

 

TARZ VE STİLLER

Eklektik

Mutfağınızda sağladığınız atmosferle ve dekor öğelerinin sizi yansıttığını düşünüyor musunuz? Stillerin, desenlerin, malzemelerin adeta bir karışımına olanak tanıyan eklektik stil ile daha zengin tonlamalar yakalayabilirsiniz. Farklı stil ve tarzlarda öğeleri bir araya getirerek renk ve doku bütünlüğü oluşturabilir, uyum ve ahenk yakalayabilirsiniz.

Modern

Artık modası geçen eski mutfak dolaplarını yenilemek istiyor, daha modern bir geçiş yapmak istiyor olabilirsiniz. Geometrik formlar, yalın çizgiler, basit ama etkileyici dekor öğeleriyle mutfağınıza daha modern ve ferah bir görünüm kazandırabilirsiniz. Örnek görselde dekore edilen mutfak dizaynında geniş mutfak tezgahı alanı, çok amaçlı kullanılabilen bir bar alanı ve kontrast renkler kullanılmış.

Geleneksel

Eğer daha gelenekselim diyorsanız, geçmişten günümüze işlevsel unsurlarla kullanılan duvar rafları, mutfak tezgahı alanından tasarruf etmenizi sağlayacak askılık sistemleri ilginizi çekebilir. Mermerin zarafeti ile mutfak tezgahları, ahşabın natürel dokusuyla mutfak dolapları günümüzde de dekorasyonda fark yaratıyor.

Minimalist

Yalın çizgilerle fark yaratmak minimalist yaklaşımla mümkün. Her zaman çok fazla doku, desen, eşya ve aksesuarlar kullanmaya gerek kalmaz. Sadece iki rengi esas alan bir paletten yola çıkarak uyum ve ahenk yakalayabilirsiniz. 
        
Organik

Doğal malzemelerin natürel dokularını bozmadan kullanılmasına olanak tanıyan ve daha organik, hassas çizgiler barındıran mutfak dekorları ilginizi çeker mi? Pastel renklerle sofistike yaklaşımı bir araya getirebilir ve dingin bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Endüstriyel-Vintage

Duvar dekorlarından tezgahlara endüstriyel şıklıkla vintage dokuları bir arada kullanabilir, tam donanımlı bir mutfak dizayn ederken göze hitap eden zemin dokularını bir araya getirerek natürel uyum yakalayabilirsiniz. Eskitme ahşap, eski tip özel musluk modelleri ya da askıt lambalarla şık aksesuarları bir araya getirebilirsiniz.

Akdeniz

Geometrik desenli fayanslar, ahşap ve taşlardan yapılmış otantik Akdeniz mutfağını en iyi temsil eden mutfaklara mavi ve beyaz tonlarının kattığı dingin atmosfer kendinizi yakın hissettiğiniz stil ve tarz olabilir.

Kolonyal

Toprak tonları hoşunuza gider mi? Beyazla muntazam uyum sağlayan toprak tonlarının yanı sıra, dekoratif çiçek ve bitki motifleriyle mutfağınıza ferahlık katabilir; yenilikçi yaklaşımınız ve küçük dokunuşlarınızla mutfağınızdaki atmosferi değiştirebilirsiniz.


0216 347 73 61 karnap@karnapmimarlik.com