BİZİ TAKİP EDİN

© KARNAP MİMARLIK © 2019 HER HAKKI SAKLIDIR

MİMARLIK VE İÇ MİMARLIK HİZMETLERİ

UYGULAMA KONTROLÖRLÜĞÜ

UYGULAMA KONTROLÖRLÜĞÜ


KARNAP İç Mimarlık yetkin bilgi birikimiyle hazırladığı tasarımın ilk aşamalarından, etütlerden, ergonomi ve ekonomi parametrelerine göre seçilen, mekânın ruhuna uygun ürünlerle oluşturduğu projeleri perfeksiyonist yaklaşımı ve seçkin kadrosuyla hayata geçirir. Mimari organizasyonlarda tasarıma verdiği önemi uygulamaya da birebir yansıtan deneyimli ekibimiz müşteri beklentilerine uygun projeler üretmektedir.

Yeni malzemeleri modern çağın tasarım trendleriyle uyumlu estetik değerler oluşturacak şekilde kullanan KARNAP İç Mimarlık tüm mimari projelerinde tasarımdan uygulamaya dek her adımda fark yaratan çözümler sunar. Üretken ve yaratıcılığıyla her zaman farkını ortaya koyan tasarımlara imza atan ekibimiz, uzun yıllara dayanan sektörel deneyimini araştırmacı yönüyle bütünleştiren ekibimiz bütçe planlamalarından, proje aşamasından uygulama aşamasına konulan tarih gibi detayları da önemseyerek hareket etmektedir. Tasarım ve planlama aşamasında görev alan ekibimiz gibi şantiye ekibimiz de titiz çalışmakta, karşılaşılan problemleri akılcı ve pratik şekilde çözme konusunda deneyimlidir.

Mimari alanındaki akademik düzeydeki bilgisi, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve özgünlükten yana yenilikçi tasarım anlayışıyla KARNAP İç Mimarlık kurumsal hizmet anlayışıyla müşterilerinin zevkleri ve mekânsal ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeyi sürdürmektedir.

Uygulamaya geçilmeden önce ki  aşamalarımız ;

 

  • İMALAT ÇİZİMLERİ

     

  • METRAJ KEŞİF VE MALİYET HESAPLARI

     

  • SİSTEM DETAYLARI

     

  • SUNUM DOSYASI HAZIRLIĞI

0216 347 73 61 karnap@karnapmimarlik.com